ČSN EN ISO 12543

Šestidílná norma, která kompletně popisuje důležité informace nejen pro výrobce, ale i pro spotřebitele a dodavatele technického řešení ze skla.

Sklo ve stavebnictví – Vrstvené sklo a vrstvené bezpečnostní sklo

  • ČSN EN ISO 12543-1 Tato evropská norma je výrobkovou normou pro vrstvené sklo a vrstvené bezpečnostní sklo, včetně protipožárního skla, tato část definuje termíny a popisuje jednotlivé části vrstveného skla a vrstveného bezpečnostního skla pro použití ve stavebnictví.
  • ČSN EN ISO 12543-2 Tato evropská norma je výrobkovou normou pro vrstvené sklo a vrstvené bezpečnostní sklo, včetně protipožárního skla, tato část specifikuje požadavky na provedení vrstveného bezpečnostního skla.
  • ČSN EN ISO 12543-3 Tato evropská norma je výrobkovou normou pro vrstvené sklo a vrstvené bezpečnostní sklo, včetně protipožárního skla, tato část specifikuje požadavky na provedení vrstveného skla.
  • ČSN EN ISO 12543-4 Tato evropská norma je výrobkovou normou pro vrstvené sklo a vrstvené bezpečnostní sklo, včetně protipožárního skla, tato část specifikuje zkušební metody pro vrstvené sklo a vrstvené bezpečnostní sklo pro použití ve stavebnictví týkající se odolnosti proti vysoké teplotě, vlhkosti a záření.
  • ČSN EN ISO 12543-5 Tato evropská norma je výrobkovou normou pro vrstvené sklo a vrstvené bezpečnostní sklo, včetně protipožárního skla, tato část specifikuje rozměry, mezní odchylky a opracování hran vrstveného skla a vrstveného bezpečnostního skla pro použití ve stavebnictví. Nelze ji použít pro tabule s plochou menší než 0,05 m2.
  • ČSN EN ISO 12543-6 Tato část ISO 12543 stanovuje vady vrstveného skla u tabulí konečných rozměrů a metody zkoušení, které se vztahují k jeho vzhledu při průhledu.

Napište svůj názor nebo dotaz

Příspěvků

Related Articles